Contact

Paris Proof Plan en Slimme Stappen

(niet voor particulier advies)

Lars Boelen
Telefoon: 06-2386 1080
e-mail : Lars@ParisProofPlan.nl

Felix van Gemen
e-mail : Felix@ParisProofPlan.nl

BackOffice, Administratie en Planning, Weert
Monique Opdam
Telefoon : 06 5125 10 14‬
e-mail : monique@ParisProofPlan.nl

Collega-adviseurs

We hebben het allemaal giga-druk en we helpen elkaar graag door klantvragen van “verre klanten” aan elkaar door te schuiven zodat we niet zo ver hoeven te reizen. Met de volgende adviseurs werk ik graag samen (het is dus geen lijst van gecertificeerde specialisten of zo, gewoon gave lui die ik ken en met hart voor de goede zaak).

Willem Boeke (Regio Noord)
Woonplaats : Heemserveen
Telefoon : 06 5160 0977
e-mail : Willem@ParisProofPlan.nl
Regio’s : Overijssel, Drenthe

Huibert Spoorenberg
Woonplaats : Amsterdam
Telefoon : 06 2948 1398
e-mail : huibert@ofme.nl
website : OFME
Regio’s : Amsterdam

Ariane Lelieveld
Woonplaats : Rotterdam
Telefoon : 06 1251 9052
e-mail : arianelelyveld@me.com
website : Studio Ariane Lelieveld
Regio’s : Rotterdam

Rene Volle bijgenaamd Roman
Woonplaats : Druten
Telefoon : ‭06 3080 5202‬
e-mail : rene@vromadvies.nl
Regio’s : Tussen de Rivieren

Pieter Jan Duineveld
Woonplaats : Breezand
Telefoonnummer : 06 5192 9297
e-mail : info@ouwebalg.nl
Regio’s : Kop van Noord-Holland en Friesland